Неделя
18.03.2018
10:49Неделя
18.03.2018
10:49Авторизация

Поиск
загробный мир книга Соболев Велесов Круг поселение Дикое поле обряд Купало фото Михаил Нечай мольфар Славяне община десятник дружина князь копное право род сотник староста 1984 авиация контроль россия слежение божественная девочка Женщина обычаи традиции археология захоронение новгород АЧС Россельхознадзор свиньи стерильная зона украина чума Донецк арест взятка гривна евро иван пащенко крупная сумма Пащенко Суд чиновник арии Аркаим АРКОНА бус вера Летопись пирамиды руны Русколань дождь жара засуха урожай донбасс Дух легенда поверье рудник существо Уголь шахта шубин весна заклички заклички весны масленица масялна обряды язычество
Онлайн
Наш опрос
Клуб народной традиции - что бы Вы хотели?
Всего ответов: 155
Календарь
Праздники славян
Архив записей
Други
Дарисвет
Славянская Библиотека :: Славянское Язычество: славянская культура; искусства и ремёсла, РОДные боги, духи и существа, книги, музыка различных стилей, видео, клипы, календарь, традиционные славянские праздники, Вече.

Рейтинг Славянских Сайтов

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Календарь
«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтШсНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Главная » 2009 » Листопад » 8 » ПРОГОЛОШЕННЯ ПЕРУНА
15:35
ПРОГОЛОШЕННЯ ПЕРУНА
ПРОГОЛОШЕННЯ ПЕРУНА
Релiгiйний центр Об’єднання Рідновірів України (ОРУ)

Реєстраційне свідоцтво № 33
від 24 травня 2001 Київ-61, проспект Відрадний 24/93, к. 191
Ідентифікаційний код 26112937 тел.: (044) 408-61-25, 223-57-47


07 жовтня 7517 року (2009 р. н. е.) Народу України, в тому числі:
Президенту України
Голові та депутатам Верховної Ради України
Голові та членам Уряду України
Голові та працівникам Служби безпеки України
Генеральному прокурору та всім працівникам прокуратури України
Міністру та всім працівникам МВС України
Державному комітету України у справах національностей та релігій
Міському Голові та владі м. Київа
Директору та працівникам Національного Музею Історії України
Представникам ЗМІ

ВІДКРИТА ЗАЯВА
ПРО ПРОГОЛОШЕННЯ КУМИРА ПЕРУНА РЕЛІГІЙНОЮ СВЯТИНЕЮ,
А КИЄВОЇ ГОРИ - МІСЦЕМ ПАЛОМНИЦТВА ПРАВОСЛАВНИХ РІДНОВІРІВ-ЯЗИЧНИКІВ

„А відоме було у споконвічних Ведах, що Перун спасе Богів і прославить їх плем`я”.

Володимир Шаян „Про Перуна знання таємне”.


Релігійний центр «Об’єднання рідновірів України» - релігійна конфесія, що діє на підставі та у відповідності до Конституції України, Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», і є правонаступником православного язичницього світогляду Київської Русі та давніших родових і державних утворень Русичів-українців у відповідності з предківськими звичаями та Законодавством України, проголошує Кумир Перуна, встановлений 24 серпня 7517 (2009) року на території Національного Музею Історії України на Києвій Горі, Релігійною Святинею, а саму Києву Гору – місцем паломництва православних рідновірів-язичників .

Священна Києва Гора (верх Андріївського Узвозу, вул. Володимирська, 2 та територія, прилегла до Національного Музею Історії України) є священним культовим місцем Русичів-українців, де споконвіку розташовувались орійські святилища. Як відомо, саме з цього місця «пішла єси земля Руська», як свідчать літописи та символічний напис на камені біля Музею.
З часу отримання Незалежності Україною ми, сучасні рідновіри-язичники, за предківською традицією здійснюємо свої обряди Славлення Рідних Богів-Предків на Головному Жертовнику-Святилищі біля Музею Історії України. Це історичне Святе Місце уже давно стало місцем паломництва усіх громад Рідної Віри .
Кумир Бога Боротьби Перуна, що стояв із древніх часів на Києвій Горі, своєму історичному місці, окрім духовно-релігійних функцій, був «майновим стовпом», що показував належність усього майна держави Русь (земель, рік, лісів тощо) - русичам, спадкоємцем яких є український народ, а також, і знаком державної влади, де затверджувались найважливіші державницькі акти клятвою Перуну.
1021 рік тому чужинські правителі, зрадницьки приспавши пильність та подолавши спротив нашого народу, скинули Кумир Перуна з Києвої Гори, зламавши духовний стрижень та розпочавши кривавий тисячолітній геноцид руського народу України. І прорекли Волхви, що лише через тисячу років прокинуться Рідні Боги. Сорок поколінь Русинів боролись та наближали той Великий День, коли Символ незламного Духу Русі повернеться в серце стольного граду Русі-України.
І ось настав той час! І ніщо не спинить ідею, час якої настав!
В різних куточках нашої Неньки-України відтворюються Рідні Свята та обряди, Славлення Рідних Богів. Постають з небуття лики Богів – проявів Всесвіта-Сварога, які вороги Русі-України постійно намагаються знищити, часом провокуючи криваві конфлікти!
З поверненням Незалежності до нас повернулась наша свобода, зникли офіційні заборони мати своє рідне – орійське. І як символ відродження України-Русі і її духовності повернувся до нас наш могутній Бог Перун, який з нашою допомогою більше ніколи не дасть, не дозволить нікому перемогти і підкорити нас.
Усі ми є свідками відродження справедливості! 24 серпня у Свято незалежності України ми принесли відповідно освячений Кумир Перуна на руках назад на Святу Києву Гору, де він був встановлений із почестями та славленнями. І повсталий Перун прокладе шлях Рідним Богам до онуків своїх, а онукам – до Слави і Волі! Слава ж Йому, Великому і Непереможному Богу!
Іменем Богів Рідних, Предків Світлих, Звичаїв, Конституції та Законів України закликаємо весь Український Народ та всі Органи Української Влади взяти під свій захист Кумир Великого Бога Перуна та його Святе історичне місце – Києву Гору!
Тих же зловмисників чи невігласів, що намагалися чи намагатимуться знищити або пошкодити, цю та інші Релігійні Святині, що є основами духовної безпеки Русі-України, та спровокувати кровопролиття, ЗАСТЕРІГАЄМО, що крім статей 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), 111 (Державна Зрада), 113 (Диверсія), 114 (Шпигунство), 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії), 179 (Незаконне осквернення або знищення релігійних святинь) Кримінального Кодексу України, Кумир Перуна захищено древнім обрядом-оберегом і всіх, хто підніме руку його пошкодити, а також їх ідейних натхненників та посібників, чекає заслужена кара, що знищить не тільки їх самих, а й їх роди!


Прийнято на Відкритому Засіданні Священної Ради ОРУ 07 жовтня 7517 (2009) року

Об’єднання рідновірів України
Просмотров: 1147 | Добавил: Радомира | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: