Неделя
18.03.2018
12:34Неделя
18.03.2018
12:34Авторизация

Категории раздела
Народное творчество [1]
Стихи, поэмы, прозы
Книги [0]
История [23]
Легенды [15]
Песенник [10]
Обрядник [20]
Поиск
загробный мир книга Соболев Велесов Круг поселение Дикое поле обряд Купало фото Михаил Нечай мольфар Славяне община десятник дружина князь копное право род сотник староста 1984 авиация контроль россия слежение божественная девочка Женщина обычаи традиции археология захоронение новгород АЧС Россельхознадзор свиньи стерильная зона украина чума Донецк арест взятка гривна евро иван пащенко крупная сумма Пащенко Суд чиновник арии Аркаим АРКОНА бус вера Летопись пирамиды руны Русколань дождь жара засуха урожай донбасс Дух легенда поверье рудник существо Уголь шахта шубин весна заклички заклички весны масленица масялна обряды язычество
Онлайн
Наш опрос
Поддерживаете ли Вы самоуправление с Копным Правом?
Всего ответов: 71
Календарь
Праздники славян
Други
Дарисвет
Славянская Библиотека :: Славянское Язычество: славянская культура; искусства и ремёсла, РОДные боги, духи и существа, книги, музыка различных стилей, видео, клипы, календарь, традиционные славянские праздники, Вече.

Рейтинг Славянских Сайтов

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Каталог статей

Главная » Статьи » История

Про права та обов’язки

Щодня нам твердять про побудову правового суспільства, про реформування і збільшення судових установ. Але несправедливості з кожним днем все більше й більше. Суди стають не мірилом істини, а прислугою певних бізнесових чи політичних кланів. В суспільстві щодня пропагуються різноманітні права біженців, право голосу, права безробітних, права людини, і ціла низка прав. Все сусіпльство зосередилось на правах, забувши, чомусь, про обов’язки.

Але що таке наші права? Хто взагалі повинен мати те чи інше право? Наше право – це кимось виконаний обов’язок. Право на мирне життя людей забезпечується тим, що хтось має обов’язок захищати державу. Право отримувати елетрику в квартиру забезпечується тим, що хтось має обов’язок подавати цю електрику. Та і сама людина, має право на електрику, лише коли вона виконує свій обов’язок по сплаті рахунків за цю послугу.

Суспільство, в якому громадяни займаються виборюванням власних прав схоже на зграю розбійників, які отримали здобич і сперечаються, кому скільки має перепасти. Суспільство, в якому громадяни розуміють свої обов’язки, і намагаються старанно їх виконувати, схоже на злагоджений військовий загін, який забезпечить собі велич і могутність. Кожен солдат на війні розуміє (якщо він воює за ідею), що в нього є обов’язок перемогти або померти в бою. Якби cолдати переймались своїми правами, то така армія не зрушила б з місця (та ні, напевно, зрушила б, у напрямок заградотрядів).

Будуючи зародок нового суспільства ми повинні розуміти, що передусім в кожного з нас є свій обов’язок. В людей відаючих – навчати, у людей-воїнів – захищати і організовувати суспільство, у людей бізнесу – забезпечувати гідні робочі місця робітникам і примножувати матеріальні блага суспільства, у людей-робітників – належно виконувати свою роботу.

Наші славетні предки відстояли свої території не тому, що розмірковували про свої права, а тому, що розуміли свій обов’язок народити дітей для продовження роду і викувати мечі для того, щоб цей рід захистити. „Той не русин єсть, хто за Русь не піде!” – так писано у Велесовій книзі, і ми, в Характерному козацтві, пам’ятаємо це.

Тому, якщо ми хочемо, щоб через тисячі років наші нащадки з гордісттю згадували про нас (а не китайські історики писали твори про якихось диких „укрів”), то сьогодні кожен з нас повинен згадати про свій обов’язок і слідувати йому. Тільки таким чином ми дамо своїм нащадкам Право жити на цій землі!

Святозар
Характерне козацтво

Категория: История | Добавил: Радомира (03.11.2009)
Просмотров: 1234 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: